بهترین زمان برای تور ترکیه چه زمانی می باشد | بلاگ

بهترین زمان برای تور ترکیه چه زمانی می باشد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

می بایست بیان کرد تور ترکیه با توجه به موقعیت کشور ترکیه به عنوان نقطه ی صفری میان خاورمیانه و اروپا  همیشه دردید تعداد بسیاری از خانواده هایی که فکر یک سفر چندهفته ای  خوب را دارند قرار می گیرد.

آنتالیا (به ترکی استانبولی: Antalya) نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است  این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابانهای کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.

آنتالیا شهری است که هیچ توریستی از آن خسته نمی شود و همه نوع مسافری از انتخاب تور ترکیه و رفتن به آنتالیا لذت می برد. این شهر ساحلی مرکز گشت و گذار، خرید، خورد و خوراک و بازی های آبی است. شهر آنتالیا در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه قرار گرفته است که از سمت شمال با شهر بوردور از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق با شهر سریک و از غرب با شهر کورکوتلی و از جنوب غرب با شهر کمر احاطه شده‌است.

تنها رودخانه این منطقه رود آکسو می‌باشد که در انتها به آبشار دودن منتهی می‌شود.

امیدواریم که تور ترکیه به شما خوش بگذرد.

...
نویسنده : kjl;l; بازدید : 13 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 13:43