ست کردن صندلی کارازجمله مورد هایی است که درفعالیت شخص مستقيما تاثير دارد. زیباترین شهرهای منطقهمکزیک | بلاگ

ست کردن صندلی کارازجمله مورد هایی است که درفعالیت شخص مستقيما تاثير دارد. زیباترین شهرهای منطقهمکزیک

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ارتباط یوزر فرندلی بودن پایگاه در فروش آنلاین بخش 4

رنگ آمیزی مناسب
وجود رنگ بندی مناسب در صفحاتتان نیز باعث بالا رفتن کاربرپسندی پایگاه شما خواهد شد . تصور کنید وب سایت شما دارای پس زمینه ای تیره و فونتی زرد میباشد ، در چنین شرایطی کدام کاربر حاضر است به مدت چند دقیقه در پایگاه شما به دنبال محصولات مورد نظر خود خواهید کرد ؟! سعی کنید در رنگ آمیزی پایگاه خود از رنگ هایی به کار گیری کنید که چشم کاربر را خسته نمیکند ، این مسئله در مقدار ماندگاری بازدیدکننده در صفحات شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود .

ساخت قسمت نظرات در سایت
میتوانید با شنیدن انتقادات و پیشنهادات کاربران و بررسی نظرات آنها تمامی کمبود های سایت خود را مرتفع کرده و علاوه بر جلب رضایت کاربران ، سایت خود را نیز بیشتر از گذشته قدرتمند نمائید . استفاده از پیشنهادات مخاطبین میتواند تاثیر زیادی برای وب سایت شما داشته باشد که اصلی ترین آن  ، کسب اطلاع شما از نواقص موجود در وب سایتتان میباشد. به یاد داشته باشید که هیچوقت شما نمیتوانید مانند کاربران به ایرادات کوچک و بزرگی مانند ایراد در صفحه تعرفه طراحی سایت خود آگاهی داشته باشید.

صحیح بودن آدرس های سایت
یکی دیگر از نکات پر اهمیت در زمینه یوزرفرندلی سایت شما ، سالم بودن آدرس های سایتتان میباشد. لینک های سایت خود از منو تا دکمه های میانبر و آدرس های دانلود گرفته تا پیوندها ، به عنوان مثال اگر آدرس با عنوان طراحی سایت مذهبی دارید حتما سعی کنید تا این لینک را امتحان کرده تا صحیح کار کند زیرا اگر بازدیدکننده روی لینک شما کلیک نماید اما آدرس آن کار نکند ، بازدیدکننده حاضر به خرید از شما نخواهد بود. این مسئله به سئو پایگاه شما نیز کمک خواهد کرد .

اثر سادگی سایت در بازاریابی اینترنتی قسمت سوم

قابلیت جستجوی پیشرفته در تارنما
یکی از مهم ترین موارد کاربرپسندی ، قراردادن بخش جستجوی حرفه ای در وب سایت میباشد. هنگامی که شما تعداد زیادی کالا برای فروش دارید باید در نظر داشته باشید که حتی با وجود منوهایی کاملا کاربرپسند و مرتب از هرنظر بازهم احتمال دارد کاربر نتواند کالای مد نظر خود را از میان انبوه کالاهای شما بیابد . در این شرایط وجود بخشی برای جستجو به صورت حرفه ای در وب سایت شما بسیار کارایی خواهد داشت. هنگامی که مشتری بتواند با سرچ در میان محصولات شما به سرعت محصول مد نظر خود را بیابد باعث میشود میزان کاربرپسندی تارنمایتان به میزان قابل توجهی افزایش یابد. به همین دلیل در هنگام مرکز طراحی سایت ، به این مسئله توجه نمائید زیرا این مسئله در بهینه سازی سایت شما نیز تاثیر دارد.

دکمه ها و آیکون های میانبر کارآمد
میتوانید با استفاده از دکمه ها و علائم میانبر کار را برای بازدیدکنندگان بسیار ساده کنید ، مثلا میتوانید با گذاشتن یک دکمه ثبت سفارش در آخر متن مربوط به هر کالا کاربر را به صفحه خرید مربوط به این کالا منتقل کنید یا مثلا با گذاشتن آیکون اضافه به سبد خرید شرایطی برای مشتریان فراهم کنید که به سادگی کالاهای مد نظر خود را به سبد بیفزایند . طراحی سایت در استان مرکزی به این موارد بسیار توجه دارد.

منبع : تاثیر کاربرپسندی سایت در بازاریابی اینترنتی

...
نویسنده : kjl;l; بازدید : 14 تاريخ : شنبه 14 بهمن 1396 ساعت: 12:23