چيدمان ميز کارازجمله مواردي است که درشرکت فردتاثیرزیادی دارد. زیباترین ناحیه های کشورمکزیک | بلاگ

چيدمان ميز کارازجمله مواردي است که درشرکت فردتاثیرزیادی دارد. زیباترین ناحیه های کشورمکزیک

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تاثیر یوزر فرندلی بودن سایت در اینترنت مارکتینگ پارت چهارم

رنگ بندی خوب
داشتن رنگ بندی مناسب در صفحاتتان نیز باعث بالا رفتن یوزرفرندلی شدن پایگاه شما میشود . فرض کنید صفحات وب شما دارای بک گراندی تیره و فونتی قرمز است ، در این چنین شرایطی کدام کاربر حاضر است به مدت چند لحظه در پایگاه شما به دنبال کالا یا خدمات مورد نظر خود بگردد ؟! سعی کنید در رنگ آمیزی وب سایت خود از رنگ هایی به کار گیری کنید که چشم کاربر را خسته نمیکند ، این نکته در مقدار ماندگاری بازدیدکننده در صفحات شما بسیار تاثیرگذار میباشد .

ایجاد بخش نظرات در پایگاه
میتوانید با دریافت انتقادات و پیشنهادات مخاطبین و بررسی نظرات آنها تمامی کاستی های وب سایت خود را برطرف کرده و علاوه بر جلب رضایت کاربران ، وب سایت خود را نیز بیشتر از گذشته قدرتمند کنید . استفاده از پیشنهادات مخاطبین میتواند تاثیر زیادی برای پایگاه شما داشته باشد که یکی از آنها  ، کسب اطلاع شما از نواقص موجود در سایتتان میباشد. در نظر داشته باشید که هرگز شما نمیتوانید مانند کاربران به ایرادات کوچک و بزرگی مانند ایراد در صفحه تعرفه طراحی سایت خود آگاهی داشته باشید.

سالم بودن لینک های سایت
یکی دیگر از نکات مهم در زمینه یوزرفرندلی وب سایت شما ، سالم بودن آدرس های سایتتان میباشد. لینک های سایتتان از منو تا دکمه های میانبر و لینک های دانلود گرفته تا پیوندها ، به عنوان مثال اگر لینکی تحت عنوان طراحی سایت مذهبی دارید حتما سعی کنید تا این لینک را امتحان کرده تا درست کار کند زیرا اگر بازدیدکننده روی لینک شما کلیک نماید اما آدرس آن کار نکند ، بازدیدکننده حاضر به خرید از شما نخواهد بود. این مسئله به سئو پایگاه شما نیز کمک خواهد کرد .

تاثیر یوزر فرندلی بودن وب سایت در بازاریابی اینترنتی قسمت سوم

قابلیت جستجوی پیشرفته در وب سایت
یکی از مهم ترین عوامل کاربرپسندی ، گذاشتن بخش جستجوی حرفه ای در سایت میباشد. هنگامی که شما تعداد زیادی کالا برای فروش دارید باید در نظر داشته باشید که حتی با وجود دسته بندی های کاملا کاربرپسند و مرتب از هرنظر بازهم احتمال دارد بازدیدکننده نتواند کالای مد نظر خود را از میان انبوه کالاهای شما بیابد . در این حالت وجود قسمتی برای جستجو به صورت پیشرفته در سایت شما بسیار فایده خواهد داشت. زمانی که بازدیدکننده بتواند با جستجو در میان کالاهای شما به سرعت محصول مد نظر خود را پیدا کند باعث میشود میزان کاربرپسندی تارنمایتان به میزان قابل توجهی افزایش یابد. به همین دلیل در هنگام مرکز طراحی سایت ، به این مسئله توجه نمائید زیرا این مسئله در بهینه سازی سایت شما نیز تاثیر دارد.

بخش ها و آیکون های میانبر کارآمد
میتوانید با استفاده از دکمه ها و آیکون های میانبر کار را برای کاربران بسیار آسان کنید ، مثلا میتوانید با گذاشتن یک آیکون ثبت سفارش در انتهای مطلب مربوط به هر کالا بازدیدکننده را به بخش خرید مربوط به این محصول منتقل کنید یا مثلا با قرار دادن دکمه اضافه به سبد خرید شرایطی برای کاربران فراهم کنید که به سادگی کالاهای مد نظر خود را به سبد اضافه کرده . طراحی سایت در استان مرکزی به این موارد بسیار توجه دارد.

منبع : تاثیر کاربرپسندی سایت در بازاریابی اینترنتی

...
نویسنده : kjl;l; بازدید : 27 تاريخ : پنجشنبه 26 بهمن 1396 ساعت: 14:05